Služby

Autoskla

Jsme specializovaná firma, která vám zajistí a provede výměnu autoskel na veškeré autobusy, nákladní vozy, ale i specializovanou stavební a zěmědělskou techniku.

 • Opravujeme autoskla na autobusy, nákladní a osobní vozy.
 • Dále na stavební, zemědělskou a manipulační techniku.
 • Zaměření na čelní a boční autobusová skla, opravy zamlžených dvojskel.
 • Dodáváme tvrzená a ohýbaná skla, tmely a lepidla pro montáže skel a příslušenství.
 • Výroba atypických autoskel i skel na manipulační i jinou techniku po dohodě.
 • Díky tomu, že jsme smluvní servis pojišťoven, zařídíme veškeré formality.
 • související s vyřízením pojistné události (nafocení poškozeného skla vozu).
 • Montáž a demontáž bočních a zadních skel.
 • Provádíme fóliové a bezfóliové tónování autoskel.
 • Drobné karosářské práce, opravy světlometů a zrcátek (metoda tepelné svařování plastů).

Ztmavovací fólie

Autofólie 3M™ Scotchtint™ Panther

Logo autofólií 3M

Komfort cestování

Automobilové folie 3M Panther jsou vysoce kvalitní polyesterové filmy, které zvyšují komfort cestování. Redukují oslnění a horko uvnitř vozu, což přispívá k bezpečnosti řízení. Prodlužují životnost interiéru a zlepšují celkový vzhled vozu.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní folie jsou příčně laminováné ze 13 polyesterových vrstev, čímž dosahují výborných fyzikálních vlastností. Tyto folie poskytuje vyšší zabezpečení před proniknutím do vozu okny než běžně užívané automobilové bezpečnostní folie. Folie jsou schopny výborně držet střepy skla pohromadě. Zabrání tak ještě lépe zranění posádky při případné autohavárii. Střepy se tak nedostanou do různých částí vozu, jako např. větrání. Předchází se i zdlouhavému čistění a dalším nepříjemnostem, které drobné střepy způsobují.

Lepší viditelnost

Fólie 3M odblokují až 99 % škodlivých UV paprsků. Stálobarevné autofólie 3M Panther snižují oslnění sluncem a světly protijedoucích vozidel.

Design

Nespokojte se s ničím jiným než s novou inovovanou stálobarevnou autofólií Panther. Už nikdy purpurová okna! S naší folií jsou okna vzhledné a hladké na dotyk. Na našich fóliích se nedělají bublinky, ani puchýřky a nelesknou se. Jsou odolné a trvanlivé. Díky ochranné vrstvě proti oděru zůstávají dlouhou dobu vysoce a plně funkční.

Pneuservis

Popis služby bude doplněn.

Ochrana vozidel (CEBIA)

Logo společnosti Cebia

Na základě mezinárodních zkušeností při provádění identifikací odcizených motorových vozidel byl stanoven jediný spolehlivý a mezinárodně využitelný identifikátor každého jednotlivého vozidla – tzv. VIN (Vehicle Identification Number – Identifikační číslo vozidla) – laicky řečeno číslo karoserie neboli rodné číslo vozidla.

VIN není pouze číslem, nýbrž je to 17ti místný kód, který má pevnou logickou strukturu a který obsahuje kromě arabských číslic též písmena. Na základě dohody ISO (International Organization for Standardization) se světovými výrobci vozidel je tento VIN kód jednotně upraven a dodržován na celém svétě.

Výhody označení skel vozu VIN kódem

 • Možnost ověření čísla VIN v databázi odcizených vozidel Policie ČR na Internetu a zjištění zda vozidlo nebo jeho části nepocházejí z trestné činnosti.
 • VIN je jediným identifikačním znakem vozidla, na základě kterého je možné po vozidle pátrat v ČR i v zahraničí. Všechny policejní databáze (vč. databáze Interpolu) obsahují VIN jako klíčový údaj.
 • Na základě statistik a průzkumů je prokázáno, že zviditelnění VIN na skla vozidla sníží velmi významně pravděpodobnost odcizení vozidla.
 • Žádný policista v ČR ani v zahraničí nebude potřebovat povolení k otevření vozidla, aby mohl provést jednoznačnou identifikaci vozidla.
 • Označením vozidla vyleptáním VIN na skla vozidla bude pro zloděje daleko nákladnější legalizovat toto vozidlo, neboť musí vyměnit skla vozidla, která jsou jednoznačně identifikovatelná.
 • Velmi nízká cena, která je dostupná pro každého.
 • Významné pojišťovací ústavy poskytují motoristovi slevu na pojistném.

Elektromechanická dílna

Popis služby bude doplněn.

Ostatní služby

Firma Auto Servis GPS jako doplňkovou službu pro své zákazníky v rámci fullservisu zajištujě odbornou montáž tažných zařízení od renomované firmy BRINK ,VESTFALIA, dále Vám zajistíme vhodn výběr a montáž navigačních systému pro vaši lepší orientaci a jako další službu pro své zákazníky Vám nabízíme montáž a prodej autorádií a zvukových systému.

Ilustrační obrázek navigace GPS Ilustrační obrázek autorádia

Kontakt

AUTOServis GPS
Radek Kadeřábek
Na Blatech 3294
470 01 Česká Lípa

Tel.: +420 487 825 359 Fax: +420 487 825 359
Mob: +420 776 118 197

IČ: 49869418
DIČ: CZ7501222311

r.kaderabek@atlas.cz